Szkolenie kosmetyczne 21 WRZESIEŃ 2019

Szkolenie kosmetyczne :

Zabiegi i pielęgnacja kolagenowa

Kompleksowa obsługa klienta

21 wrzesień 2019
Godzina 10-17

Miejsce szkolenia:

Wotan Centrum Akupunktury

Ul. Wąwozowa 29

Cena 200zł—280zł

Zgłoszenia na szkolenie na wotanwotan@o2.pl lub telefonicznie  + 48 881 295 807

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz naszych Klientów stworzyliśmy autorski cykl szkoleń bazując na  wieloletnim doświadczeniu  naszych instruktorów.

Szkolenie kosmetyczne prowadzimy w miłej atmosferze i komfortowych warunkach.

Wykłady szkoleniowe poprowadzą dla Was:

AGATA JURCZYK-STANISŁAWSKA

Ekspert zaawansowanej pielęgnacji twarzy i ciała. Szkoleniowiec z powołania, kosmetolog z pasji i wykształcenia. Profesjonalna w każdym calu, ale jednocześnie empatyczna i… przesympatyczna! Agata Jurczyk ukończyła kierunek „Promocja zdrowia” o specjalizacji „Psychofizyczne i społeczne czynniki przeciwdziałania starzeniu” na renomowanej warszawskiej uczelni, szkołę kosmetyczną w Gdańsku oraz studium medyczne na wydziale elektroradiologia. Swoje wykształcenie medyczno –kosmetologiczne ugruntowała bogatym doświadczeniem. Od 20 lat zajmuje się szkoleniami oraz zajęciami instruktażowymi w autoryzowanych gabinetach, gdzie wykonywała specjalistyczne oraz zindywidualizowane zabiegi. Ma doświadczenie w promowaniu luksusowych marek kosmetycznych, takich jak Matis, Juvena, La Praire, Orlane, Phyris. Organizowała prezentacje produktowe dla nowych klientów. Dla firmy Avon realizowała program szkoleniowy „Prawidłowy dobór pielęgnacji” i „Analiza kolorystyczna z kreacją wizerunku” przez – bagatela – 15 lat!

MONIKA SUSKA-ŁOJEK

Z wykształcenia chemik, jednak swoje życie zawodowe związała z branżą kosmetyczną. Od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą, organizowaniem rynku konsumenckiego dla takich firm jak ECPP Sp. z.o.o.,  Colway S.J. a obecnie Colway International na rynku polskim oraz UE. Z polską marką Colway S.J. związana jest  od 2004 roku, natomiast od roku 2015 roku wdraża projekt również polskiej marki Colway International. Jej doświadczenie i wiedza dotycząca sprzedaży przekłada się na osiągane wyniki.  Obecnie w randze dyrektor obsługuje zespół liczący ponad 1500 osób. Na co dzień obsługuje klientów, szkoli i prowadzi swój zespół oraz zajmuje się  szkoleniami z zakresu sprzedaży w szerokim tego słowa znaczeniu.

 

W zakres szkolenia wchodzą zajęcia teoretyczne i praktyczne.

W części teoretycznej kursant otrzymuje wszelkie materiały szkoleniowe niezbędne do dalszej pracy i rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy.

Natomiast części praktyczne odbywają się pod okiem kosmetologa  oraz doświadczonych instruktorów.

Każdy uczestnik szkolenia w części praktycznej ma zapewnione:

– własne stanowisko pracy

– akcesoria jednorazowego użytku

– produkty potrzebne do wykonywania zabiegów

– produkty kosmetyczne

 

Szkolenie odbywa się w trzech panelach:

  1. Oferta Colway International jako firma kolagenowa.

Prawidłowa aplikacja kolagenu łączona z indywidualnie dobraną pielęgnacją.

2.Praktyczne wykorzystanie zabiegów kuracyjnych.

3.Kompleksowa obsługa klienta

 

Szkolenie to dedykujemy do osób związanych zawodowo z branżą kosmetyczną w celu poszerzania i aktualizowania wiedzy  ale również dla osób poczatkujących w tej branży .

 

Szkolenie ukończone jest certyfikatem upoważniającym do wykonywania zabiegów w zakresie których kursant został przeszkolony.

Szkolenie kosmetyczne dodatkowo gratyfikowane jest pełnowartościowym produktem.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Required fields are marked *

Search

+