Warsztaty kosmetyczne

WARSZTATY KOSMETYCZNE Z CERTYFIKATEM
„Step by step”
6 luty godzina 10-18
miejsce Warszawa Centrum Akupunktury
ul. Wąwozowa 29
koszt 199 zł, zapisy wotanwotan@o2.pl
zapytaj o wolne miejsce
szkolenie gratyfikowane produktem o wartości 100 zł
AGATA JURCZYK-STANISŁAWSKA
Ekspert zaawansowanej pielęgnacji twarzy i ciała. Szkoleniowiec z powołania, kosmetolog z pasji i wykształcenia. Profesjonalna w każdym calu, ale jednocześnie empatyczna i… przesympatyczna!
Swoje wykształcenie medyczno–kosmetologiczne ugruntowała bogatym doświadczeniem. Od 20 lat zajmuje się szkoleniami oraz zajęciami instruktażowymi w autoryzowanych gabinetach, gdzie wykonywała specjalistyczne oraz zindywidualizowane zabiegi.
MONIKA SUSKA
Z wykształcenia chemik, jednak swoje życie zawodowe związała z branżą kosmetyczną. Jej doświadczenie i wiedza dotycząca sprzedaży przekłada się na osiągane wyniki. Obecnie w randze dyrektor obsługuje zespół liczący ponad 1500 osób. Na co dzień obsługuje klientów, szkoli i prowadzi swój zespół oraz zajmuje się szkoleniami z zakresu sprzedaży w szerokim tego słowa
Chcesz wyglądać pięknie i czuć się świetnie bez poświęceń i kosztownych zabiegów (rozwiązań)?
Jeśli TAK, to zapraszamy do skorzystania z Warsztatów Kosmetycznych polskiej marki Colway International prowadzonych pod okiem ekspertów zaawansowanej pielęgnacji twarzy i ciała.
Warsztaty kierujemy do wszystkich Pań ceniących swoją atrakcyjność, doceniających naturalne i zarazem innowacyjne rozwiązania z zakresu strefy Beauty.
Pokażemy proste i zarazem skuteczne rozwiązania, pomożemy zrozumieć jak zadbać o swoje piękno w zaciszu domowym oraz nauczymy codziennych rytuałów, dzięki którym skóra wygląda młodo, lśniąco, świeżo i przede wszystkim zdrowo.
Zaprezentujemy magię wyjątkowego Kolagenu Nativ, produktu, który dostępny jest tylko w jednym miejscu na świecie.
PLAN WARSZTATÓW
Szkolenie odbywa się w trzech panelach:
1. Oferta Colway International jako firma kolagenowa. Prawidłowa
aplikacja kolagenu łączona z indywidualnie dobraną pielęgnacją.
2. Praktyczne wykorzystanie zabiegów kuracyjnych- zajęcia praktyczne.
3. Kompleksowa obsługa klienta.
Szkolenie to dedykujemy do osób związanych zawodowo z branżą kosmetyczną w celu poszerzania i aktualizowania wiedzy ale również dla osób początkujących w tej branży.
Dla osób związanych z Colway International jako konsument w celu poszerzenia swojej wiedzy na temat produktów, ich zastosowania oraz wykorzystania możliwości jakie daje firma i platforma e-commers, aby stać się swoim najlepszym Klientem wykorzystując wszystkie przywileje wynikające ze współpracy.
Szkolenie ukończone jest certyfikatem upoważniającym do wykonywania zabiegów w zakresie których kursant został przeszkolony.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Required fields are marked *

Search

+