Akupunktura Kosmetologiczna. Alternatywa czy właściwy wybór? Etapy odmładzania

kosm

Akupunktura kosmetologiczna jest działem medycyny estetycznej. Jest jedną ze skutecznych metod promowania zdrowia człowieka i jego piękna. Oparta jest na zasadach holistycznych, traktujących ciało człowieka jako jednolitą całość.

Jest to książka, w której opisuję co można osiągnąć w estetyce przez akupunkturę kosmetologiczną bez chemii.

Książka skierowana jest do moich  obecnych i przyszłych pacjentek, które w sposób świadomy chcą dbać nie tylko o urodę ale także o swoje zdrowie, korzystając z zabiegów w moim gabinecie.  Dla kosmetologów i absolwentów szkół akupunktury książka może być wskazówką do opanowania tej sztuki na moich szkoleniach.

Książka dostępna  jest w gabinecie wotanwotan@o2.pl

Atlas akupunktury weterynaryjnej

Okładka atlas

Książka może sprostać oczekiwaniom wszystkich tych osób, które zaczynają swoją przygodę z energią, które pragną doskonalić swoją sztukę akupunktury zarówno w medycynie weterynaryjnej, jak i w medycynie ludzkiej. Polecam ją każdemu, kto zajmuje się leczeniem niekonwencjonalnym i dla kogo medycyna holistyczna nie jest chwytem marketingowym, lecz filozofią życiową.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna gamą naszych produktów która są do nabycia w naszym sklepie internetowym „Doktor Igor”.