Magia Medycyny

magia_medycyny

Książka „Magia medycyny” jest próbą zapoznania czytelnika z głównymi filarami medycyny holistycznej.

Każdy z nas jest ogniwem w łańcuchu wydarzeń toku życia. W łańcuchu tym nie ma rzeczy przypadkowych. Wszystko co się dzieje, jest reakcją na stosunek nasz do pozostałych ogniw-elementów łańcucha. Podobne relacje są właściwe między poziomem mikrokosmosu, czego szczytowym przejawem jest organizm człowieka, a makrokosmosem, spostrzeganym przez nas we Wszechświecie. W założeniu podejścia holistycznego, podstawą każdego leczenia jest manipulacja energią chorego, za pomocą leczącego. Przebieg wszelkich wydarzeń określony jest przez poziom energii życiowej. Każda sytuacja, mająca miejsce obok was, czy też u was samych, stan zdrowia – jest „odzwierciedleniem” energii. Do uzdrowienia fizycznego konieczne jest zaoszczędzenie energii życiowej. Bez odnalezienia punktu utraty tej energii, całkowite wyleczenie nie jest możliwe. Magia – nauka dysponująca wiedzą o oszczędzaniu i powiększaniu energii życiowej.

Moksoterapia

moksoterapia

Oto gotowy zestaw recept do moksoterapii. Jest to prosta i niezawodna metoda leczenia i samoleczenia.

Moxa pochodzi ze Starożytnych Chin i znana jest jako „spalona trawa”. Polega na nagrzewaniu specjalną ziołową rolką biologicznoaktywnych punktów. Rolka ziołowa zrobiona jest z pewnej odmiany piołunu rozpowszechnionego w Chinach. Moxo-terapia jest niezawodna w leczeniu takich schorzeń jak angina, różnego rodzaju stanów zapalnych, jest wręcz niezastąpioną przy braku odporności organizmu, ma bardzo potężne oddziaływanie probiotyczne (w przypadkach dłuższego okresu stosowania antybiotyków). Ma tonizujące oddziaływanie na organizm. Najistotniejsze – nie potrzebuje drogich zasobów. Stosowana zgodnie z przeznaczeniem jest absolutnie nieszkodliwa.

Akupunktura Kosmetologiczna. Alternatywa czy właściwy wybór? Etapy odmładzania

kosm

Akupunktura kosmetologiczna jest działem medycyny estetycznej. Jest jedną ze skutecznych metod promowania zdrowia człowieka i jego piękna. Oparta jest na zasadach holistycznych, traktujących ciało człowieka jako jednolitą całość.

Jest to książka, w której opisuję co można osiągnąć w estetyce przez akupunkturę kosmetologiczną bez chemii.

Książka skierowana jest do moich  obecnych i przyszłych pacjentek, które w sposób świadomy chcą dbać nie tylko o urodę ale także o swoje zdrowie, korzystając z zabiegów w moim gabinecie.  Dla kosmetologów i absolwentów szkół akupunktury książka może być wskazówką do opanowania tej sztuki na moich szkoleniach.

Książka dostępna  jest w gabinecie wotanwotan@o2.pl

Atlas akupunktury weterynaryjnej

Okładka atlas

Książka może sprostać oczekiwaniom wszystkich tych osób, które zaczynają swoją przygodę z energią, które pragną doskonalić swoją sztukę akupunktury zarówno w medycynie weterynaryjnej, jak i w medycynie ludzkiej. Polecam ją każdemu, kto zajmuje się leczeniem niekonwencjonalnym i dla kogo medycyna holistyczna nie jest chwytem marketingowym, lecz filozofią życiową.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna gamą naszych produktów która są do nabycia w naszym sklepie internetowym „Doktor Igor”.