Urlop na Roztoczu – przyjemne z pożytecznym

14 sty 2017 Blog

Ostatnimi czasy na Facebooku jeden z użytkowników zadał mi prywatne pytanie:

„Jestem z Wrocławia. Z chęcią spróbowałbym zabiegu synchronizacji, ale niestety odległość do Biłgoraja jest olbrzymia. Do tego muszę poświęcić jeszcze 5 dni. Zastanawiam się czy warto poświęcać tyle czasu tylko na to.”

Otóż obecnie w Gabinecie w Biłgoraju prowadzimy cykle z zakresu synchronizacji organizmu. Każdy z takich cykli obejmuje pięć zabiegów, które można stosować dwa razy dziennie u jednego pacjenta w odstępie 8 – 10 godzin, co oznacza, że długość cyklu można skrócić do 2,5-3 dni.

ZwierzyniecCi, którzy zdecydują się na pięciodniowy pobyt, z pewnością nie będą się nudzić– Biłgoraj znajduje się na granicy Puszczy Roztoczańskiej i Solskiej, w zagłębiu agroturystycznym, bogatym w turystyczne i przyrodnicze atrakcje.

Ważność pierwszej pięciozabiegowej kuracji polega na tym, że w tym okresie w układ ekoceptywny wdraża się program, który zabezpieczy właściwe elektromagnetyczne warunki. W systemach napięciowych ciała powstaje takie zjawisko jak CHI-GUN (krążenie energii). To zjawisko przez następne pięć dni wzmagamy przez nagrzewanie punktów synchronizacji – stosujemy moksoterapię. Dlatego drugim zadaniem pobytu w Gabinecie jest edukacja pacjenta w stosowaniu moksoterapii we własnym zakresie.

CHI-GUN jest bardzo wrażliwy na panujące zewnętrzne oscylacje i elektromagnetyczne przemiany z nimi związane. Przez to „zainstalowany” program zaczyna słabnąć po upływie 1,5-2 miesięcy. Jeżeli synchronizacja była stosowana zgodnie z energetycznym statusem panującej pory roku, to zrozumiałe, że z nadejściem każdej nowej pory roku CHI-GUN w organizmie będzie ulegał weryfikacji i osłabieniu.

Dla wzmocnienia CHI-GUN, a przez niego – odporności organizmu – warto o każdej porze roku aktywizować (pobudzić) punkty synchronizacji organizmu. Możemy to uczynić przez jednorazową wizytę w Gabinecie i przejście kuracji terapii Butterfly lub stosując moksoterapię we własnym zakresie, nabywając w tym celu w sklepie internetowym niezbędny do tego zestaw z synchronizacji.

Obecnie w Polsce prozdrowotny program „Synchronizacji CHI-GUN” stosuje się tylko w Gabinecie Medycyny Niekonwencjonalnej. Ilość chętnych do odbycia kuracji nieustannie rośnie. Na prośbę naszych pacjentów już w październiku tego roku będzie uruchomiony Gabinet Synchronizacji w Turzyńcu pod Sieradzem. Ta miejscowość znajduje się dokładnie na pograniczu województwa wrocławskiego i poznańskiego. Bez wątpienia, dla niektórych skorzystanie z zabiegów synchronizacji w Turzyńcu będzie ogromnym ułatwieniem.

We wrześniu zaczynamy pertraktacje dotyczące otwarcia placówki w Warszawie.

W przyszłości planujemy otwarcie placówek jeszcze w pięciu dużych aglomeracjach kraju. W tym celu potrzebujemy przeszkolonego personelu z zakresu terapii Butterfly. Rzecz w tym, że specjalista z synchronizacji musi dysponować wiedzą z zakresu terapii manualnej – właśnie w algorytmie odblokowania pierścieni tułowia i kinematycznych łańcuchów związanych z panującą porą roku. Musi znać zasady akupunktury – szczególnie technik synchronizacji przez uruchomienie układu ekoceptywnego oraz znać anatomię i patofizjologię, bynajmniej w zakresie biomedycznego paradygmatu. Innymi słowy – potrzebujemy osób, mających medyczne wykształcenie.

W tym celu przygotowujemy program szkoleniowy dla przyszłych specjalistów z terapii Butterfly z dalszym ich zatrudnieniem w sieci naszych placówek, wdrażających prozdrowotny program Synchronizacji. Więcej na temat szkoleń znajdą Państwo już wkrótce na nowej stronie Molfaru.

Tymczasem zachęcam do zapoznania się z ciekawymi odnośnikami opisującymi walory turystyczne tego unikalnego zakątka Polski…

http://www.roztoczanskipn.pl/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rezerwat_przyrody_Czartowe_Pole

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rezerwat_przyrody_Szum

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rezerwat_przyrody_Nad_Tanwi%C4%85

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Required fields are marked *

Search

+