Atlas akupunktury weterynaryjnej

Okładka atlas

Książka może sprostać oczekiwaniom wszystkich tych osób, które zaczynają swoją przygodę z energią, które pragną doskonalić swoją sztukę akupunktury zarówno w medycynie weterynaryjnej, jak i w medycynie ludzkiej. Polecam ją każdemu, kto zajmuje się leczeniem niekonwencjonalnym i dla kogo medycyna holistyczna nie jest chwytem marketingowym, lecz filozofią życiową.

Akupunktura Kosmetologiczna.

kosm

Książka napisana w ramach edukacyjnego programu  Uniwersytetu Ekologii Zdrowia. Opisuję w niej trzy techniki akupunktury kosmetologicznej. Akupunktura Kosmetologiczna ukształtowała się jako jeden z efektownych sposobów pobudzenia naturalnych sił odpornościowych ludzkiego organizmu. W jej wykonaniu działamy przez twarz na cały układ i w ten sposób uzyskujemy realizację zadań estetycznych.

MOKSOTERAPIA –BĄDŹ LEKARZEM DLA SAMEGO SIEBIE

yyyyyy

Napisałem podręcznik, dla każdego kto chce dbać o swoje zdrowie wykorzystując moksę- ziołowe rolki do nagrzewania tzw. biologicznie aktywnych punktów na ciele. W ten sposób można sobie lub swoim bliskim pomóc w wielu schorzeniach i dolegliwościach. Można również  w ten sposób zapobiegać chorobom.W Książe podaje indeks schorzeń, lokalizację, rysunki i opis punktów do nagrzewania.

Akupunktura Kosmetologiczna – technika „100 punktów Piękności”

akupunktura

Sprawne szare komórki Waszego mózgu są jedynym właściwym kapitałem inwestycyjnym w Wasze jutro

Zapraszamy do zapoznania się z pełna gamą naszych produktów która są do nabycia w naszym sklepie internetowym „Doktor Igor”.